Online alış-veriş için E-ticaret sitemizi ziyaret edin

Fırına Dair Her şey...

İzoref adını başlıca ürünleri olan izolasyon ve refrakter terimlerinden almıştır. 2007 yılında kurulan firmamız özellikle endüstriyel fırınlarda ihtiyaç duyulan sarf malzemelerin tedarikçisidir. Sektörün önde gelen ve en büyük firmasıdır.

Sanayinin her dalında kullanılan bütün ENDÜSTRİYEL FIRINLAR için gerekli izolasyon, refrakter, rezistans , otomasyon ve yardımcı ilave malzemelerin ana tedarikçisidir. Endüstriyel fırınlarda vazgeçilmez ürünler olan seramik elyaf izolasyon ürünleri, izole ateş tuğlaları, kalsiyum silikat plakalar, kaya yünleri, rezistans telleri, seramik borular, ateş betonları, cam elyaf kumaşlar,seramik-cam elyaf contalar, termokupllar, başlıca ürünlerimiz arasındadır.

İzoref geniş ürün portföyü ile sanayinin her dalına hitap etmektedir. Endüstriyel fırın imalatı, döküm, ısıl işlem, demir-çelik, seramik, cam, emaye, çimento, beyaz eşya, gemicilik, termik santraller, alüminyum, iş güvenliği sektörleri özellikle hizmet verdiğimiz başlıca sektörlerdir.

Taleplere hızlı cevap verebilmek ve sürekliliği sağlamak için bütün ürünler en üst seviyede stoklanmaktadır.

Firmamızın ana depo ve merkez ofisleri İstanbul Ataşehir 'dedir. Ayrıca İkitelli Organize San.Böl.Eskoop San.Sitesinde Avrupa yakasındaki müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için depo ve sevk merkezimiz bulunmaktadır.

İzoref Endüstriyel fırın

Kredi kartı ile satışımız mevcuttur, mail order yöntemiyle bulunduğunuz yerden kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.

Kaliteli ürünler ve eşsiz uzmanlık anlayışı için bizimle iletişime geçiniz

İletişim